Будівництво, та якісний монтаж СЕС.

Ми багато чуємо про впровадження альтернативної енергетики у всіх країнах світу. Не вірити в альтернативну енергетику в майбутньому — це те саме, що сумніватися у впровадженні електромобільної індустрії. Єдиний негативний досвід в загальній атмосфері цього напрямку — законодавча база нашої країни, яка є неудосконаленою в ціноутворенні «зеленого тарифу» та зобов'язань щодо його оплати.

Проаналізуймо сьогоднішні реалії ціноутворення електроенергії. Орієнтована ціна 1 кВт за «зеленим тарифом» зараз складає 4,4 грн (0,137 €). Ціна споживання 1 кВт електроенергії для підприємств України складає 5,7 грн (0,178 €). Кожного дня є тенденція тільки збільшення тарифу на електроенергію. Виходячи з цього, ми пропонуємо вам шляхом встановлення сонячної електростанції на власні потреби отримати спрощений режим її легалізації без обов'язкової звітності та виплат будь-яких штрафів за невгаданий обсяг генерації. Це також дозволить вам додатково заробити на різниці тарифів у межах 35%.
Будівництво промислових сонячних електростанцій набирає актуальності на ринку енергоносіїв, тому що електрика наразі є найоптимальнішим видом цього ринку. Наявність достатньої кількості електрики надасть вам можливість реконструкції виробництва в частині оптимізації системи опалення, виробництва технологічного пару, сушок і печей з переоснащенням на менш витратний енергоносій. Саме тому сонячна електростанція для вашого підприємства надасть можливість економії витратної частини виробництва, спростить газову залежність і створит можливість прориву в конкурентному середовищі під час енергетичної кризи, яка утворилася на території України та Європи.

Як відомо, сонячна електростанція більшу частину енергії за календарний рік генерує літом. Вам не треба турбуватись що робити з надлишком енергії під час відпусток, недовантаженості підприємства чи вихідних днів, так як в нашого партнера Прикарпатенерготрейда є чудова послуга «Купівля електроенергії з відновлюваних джерел (ВДЕ)»

Компанія «СТЕМ СОЛАР» і наші партнери допоможуть вам комплексно удосконалити вашу систему витрат шляхом зниження собівартості продукції та послуг, впровадивши енергозберігаючі технології.

Найбільш важливі питання модернізації теплового обладнання, газопостачання та електропостачання за вигідним для вас тарифом і питання кредитування для зберігання обігових коштів підприємства, ви можете вирішити зверненням на цьому сайті до нас та наших досвідчених партнерів.
Заповніть форму і ми проведемо безкоштовну консультацію