Новини

Зростання цін на газ для комерційного cектору та пошук альтернативи

Останні новини нафтогазового ринку вражають стрімким зростом цін на газ. Причиною цього став дефіцит блакитного палива в Україні: кількості газу, який видобувається на території нашої країни є недостатньо для покриття усіх потреб українців, тож держава та приватні постачальники змушені шукати альтернативу або на українській енергетичній біржі, де цінова політика може разюче відрізнятися, чи на європейських біржах, де сума за кубометр газу є набагато вищою за очікувану ціну.

Найбільше від наслідків таких змін страждає комерційний сектор, адже починаючи з червня ціна на газ для комерційної сфери виросла практично на 200%. Це суттєво вплинуло на динаміку малого й середнього бізнесу, приносячи великі фінансові втрати.
Тож як вирішити цю проблему?
Перш за все, орієнтуватися на тип ресурсу, ціна якого не залежить від політичного впливу ззовні. Так як ціна на газ для комерційної сфери становить в середньому 35 грн за кубометр, можна зробити висновок, що газове та електричне опалення є практично рівнозначними в ціні.

Наступний крок – це пошук оптимального шляху для отримання електрики по рентабельній ціні. В цій справі може допомогти наша компанія STEM Solar, яка, у випадку встановлення комерційним підприємством електричного опалення, обговорить з енерготрейдерами можливість закуплення електроенергії у нічний час, що різко підвищить рентабельність встановлення електроопалення.

Ну а для того, щоб отримати фінансову стабільність при будь-яких змінах на ринку, варто задуматись про енергетичну автономію.

Отримати її можна методом встановлення на території комерційного підприємства сонячної електростанції для забезпечення власних енергопотреб. Таке рішення дозволить бізнесу бути захищеним від скачків цін на газ, які прогнозуються на ринку в найближчі 3 роки.

Компанія STEM Solar пропонує комплексне рішення для зменшення витрат на енергоносії.