У 2021 році класичного ведення підприємницької діяльності не достатньо, щоб бути конкурентоспроможним на ринку. В прогресивних країнах світу комерційні та некомерційні організації давно користуються готовими рішеннями, що в результаті не лише більш вигідно фінансово, а й позитивно впливає на репутацію та конкурентність підприємства.
Одним з таких рішень є закон про «Net Energy Metering». Його суть полягає в тому, щоб промислові споживачі встановлювали власні об’єкти генерації електроенергії з відновлюваних джерел, і надалі використовували цю ж енергію. Завдяки таким “міністанціям” підприємці будуть самі себе забезпечувати електроенергією, тарифи на яку будуть значно нижчі, ніж покупка з центральної мережі.
Такий прогресивний підхід, як генерація "чистої" енергії, дозволить заощадити витрати промислового споживача й суттєво зменшити негативний вплив на довкілля.
“Від цього виграють всі: держава, на яку не будуть покладатися додаткові зобов’язання, підприємства, які будуть виробляти конкурентну продукцію, і споживач, який буде витрачати менше на покупку даної продукції” — сказав заступник голови Держенергоефективності Юрій Шафаренко.
Ще один зручний аспект, який варто зазначити — якщо власник станції виробив менше енергії, ніж спожив, різниця сплачується за поточним тарифом споживання. Якщо було вироблено більше енергії, ніж спожито, цей надлишок згенерованої енергії, відданої у мережу, може бути використаний у наступних періодах.
На сьогодні механізм «Net Energy Metering» запроваджений в багатьох країнах світу, а в недалекому майбутньому буде й у нашій країні. Саме завдяки правильним продуманим рішенням та свідомому споживанню перемагає кожна з причетних сторін.
Щодо встановлення сонячних панелей для промислових об'єктів можете звертатися до нашого відділу продажу.