Новини

Сонячні електростанції для економії власного електроспоживання промисловими споживачами - відтепер за програмою «ЕКО-лізинг»

Сонячні електростанції для економії власного електроспоживання промисловими споживачами - відтепер за програмою «ЕКО-лізинг»

Наша звичка та ментальність підказує, що для гарантованого виконання будівництва  треба мати всю суму і не приступати поки її не будуть відкладені заощадження.
Це зволікання негативно відбиватися на окупності та часу будівництва СЕС через дві причини:
  1. Від початку 2021 року іде щомісячне підняття ціни виробниками на основні комплектуючі станції. Виробники панелей інформують продовження росту ціни по квітень наступного року
  2. На початку року НКРЕКП встановлює нові ставки плати за приєднання до електромереж. Враховуючи ріст цін на енергоресурси тарифи будуть прогнозовано вищі
Тобто зволікаючи та збираючи всю суму на рахунку для будівництва СЕС - з наступного року її встановлення обійдеться значно дорожче.

Але вихід є!
Компанія Stem Solar ідучи в ногу с сучасним цивілізованим світом, являється акредитованим партнером Укргазбанку та програми «ЕКО-лізинг»
Банк пропонує встановити СЕС (сонячні електростанції) на привабливих умовах:
  • Будівництво СЕС для економії власного споживання
  • Мінімального авансу в розмірі 20% від суми. 
  • Реальний термін окупності до 5 років
  • В заставу береться обладнання для сонячної станції (сонячні панелі та інвертори)

Щодо встановлення сонячних панелей на умовах програми «ЕКО-лізинг» можете звертатися до нашого відділу продажу за телефоном: (099) 311 12 25