Газопостачання. Постачання природного газу на вигідних умовах

Після запуску в Україні вільного ринку блакитного палива постачання газу підприємствам нагадує продаж будь-якого іншого товару. Тариф газопостачання включає в себе вартість закупівлі ресурсу і маржу (націнку) постачальника.

В ринкових умовах є фундаментальні принципи ціноутворення. На вартість закупівлі блакитного палива передусім впливає баланс попиту та пропозиції. У періоди, коли споживання газу зростає – ціна вища, коли попит падає або збільшується пропозиція (видобуток) – ціна нижча. На вартість газу для підприємств також впливає обсяг запасу в підземних сховищах: коли він більший, ціна нижча.

Останнім часом на європейському ринку газу спостерігається нетипова ситуація та раптові цінові стрибки. Та незважаючи на це, конкуренція на українському ринку спонукає постачальників шукати оптимальні можливості закупівлі, ретельно планувати роботу, щоб запропонувати вигідні комерційні пропозиції постачання газу підприємствам. Так промислові споживачі можуть економити на енергоресурсі.


Як економити на постачанні газу


Конкуренція на ринку послуг висока, адже зараз юридичний клієнт може обирати між десятками постачальників газу. Вибір постає не тільки за ціною, але й за сервісом та додатковими продуктами. На Заході доволі поширеною є практика єдиного постачальника енергоресурсів, коли клієнт купує електрику та газ в однієї компанії. Такого ж принципу дотримується наша компанія-партнер з постачання газу підприємствам. Вона пропонує:

 • пакетну пропозицію постачання (електроенергія + газ)

 • гнучкі ціни, які залежать від обсягу споживання (до 10 тис м3 і понад 10 тис м3)

 • індивідуального менеджера та комфортний сервіс

 • надійне постачання газу на 1 число згідно із заявленим обсягом споживання

 • гнучкий графік оплати (передоплата, подекадна оплата, розрахунок по факту, персональний графік)

 • можливість зафіксувати ціну на триваліший період, ніж місяць

 • відсутність додаткових штрафних санкцій

 • розрахунок тарифу до початку місяця постачання

 • максимально прозорі договори на постачання

 • тривалу співпрацю

Договір про постачання природного газу

Продаж енергоресурсу відбувається за договором про постачання, за яким провайдер має надати підприємству газ належної якості та в обсязі, що обумовлений договором. Зі свого боку юридичний споживач має розрахуватись за отриманий газ в розмірі, строки та порядку, передбачених договором.

Процедура зміни постачальника для підприємств значно спростилась після припинення постачання або перешкод з боку колишнього постачальника.

Варто знати, що зміна компанії-постачальника не значить заміну мереж. Постачальник закуповує газ для клієнта, а транспортуванням займається оператор ГРМ (облгаз), який завжди незмінний.

Постачальник газу відповідає за:


 • сервіс із продажу газу;

 • формування ціни;

 • обслуговування та консультування підприємств стосовно розрахунків, порядку оплати, тарифів;

 • приймає оплати за спожитий газ.

Обираючи постачальника, підприємство має ретельно вивчити пропозицію. Деякі недобросовісні трейдери можуть свідомо демпінгувати ціну. Ціна не може бути набагато нижчою за середню ринкову. Вартість, нижча на понад ніж 20%, свідчить про ненадійність продавця.

Наша компанія-партнер працює на ринку майже 5 років та пропонує індивідуальні тарифи, які відрізняються за наповненням, обсягом споживання, умовами оплати. Завдяки цьому бізнес-клієнти мають можливість купувати газ за кращими цінами, зі зручним сервісом. Так пропозиції для бізнесу стають більш персоналізованими та привабливими з точки зору заощадження.

Завдяки новому етапу реформ підприємства отримали можливість купувати газ за кращими цінами і обслуговуванням. Зараз ідеальний час, аби використати цю можливість та перейти на вигідніші умови купівлі газу.Заповніть форму і ми проведемо безкоштовну консультацію